Sudety Sport

BIKE PARK CZARNA GÓRA​

Góry stanowią krainę, gdzie miłośnicy dwóch kółek znajdą wiele emocji i wyzwań. W Polsce istnieje wiele miejsc, które przyciągają rowerzystów górskich, ale jednym z najbardziej malowniczych i ekscytujących jest Bike Park Czarna Góra. To miejsce pełne przygód, wspaniałych tras i atrakcji dla całych rodzin.

Bike Park Czarna Góra
Bike Park Czarna Góra

TRASY ROWEROWE W BIKE PARKU CZARNA GÓRA

Bike Park Czarna Góra oferuje szeroki wybór tras downhillowych, które przyciągają zarówno doświadczonych rowerzystów, jak i początkujących.

Zimowa aura nie jest warunkiem koniecznym do korzystania z uroków górskich zjazdów! Bike Park Czarna Góra kusi miłośników dwóch kółek dostępem do aż 19 różnorodnych tras, które zróżnicowane są pod względem trudności. Idea przyświecająca powstaniu tego kompleksu szlaków polega na tym, aby umożliwić rozwijanie pasji rowerowej osobom w każdym wieku i o różnym stopniu zaawansowania. Znajdziemy tu zarówno łagodne zjazdy, na których przeszkody nie stanowią większego wyzwania, jak i technicznie wymagające trasy downhill.

Niewątpliwym atutem Bike Parku Czarna Góra jest opcja korzystania z jednej z dwóch dostępnych kolejek linowych na starcie trasy. To pozwala uniknąć wyczerpujących podjazdów i skoncentrować się na samych zjazdach. Do dyspozycji są dwa wyciągi: mniejszy Efka oraz większy Luxtorpeda. Poniżej przedstawiamy trasy, na które możemy się wybrać, korzystając z tych wyciągów:

Bike Park Czarna Góra - Trasy
Bike Park Czarna Góra - Trasy

TRASY ROWEROWE Z WYCIĄGU EFKA

Nazwa Trasy Długość Trasy Różnica Wzniesień Poziom Trudności
Dual Slalom 450 m 60 m Łatwa
Dirt 460 m 60 m Łatwa
Top Gun 610 m 60 m Łatwa
Muflon 720 m 60 m Trudna
Whipe Line 300 m 60 m Bardzo trudna
Family 1,260 m 60 m Łatwa

POTRZEBUJESZ SPRZĘTU?

Skorzystaj z oferty naszej bogato wyposażonej wypożyczalni. W ofercie doskonale przygotowane topowe marki rowerów!

TRASY ROWEROWE Z WYCIĄGU LUXTORPEDA​​

Nazwa Trasy Długość Trasy Różnica Wzniesień Poziom Trudności
Dual Slalom 450 m 60 m Łatwa
Dirt 460 m 60 m Łatwa
Top Gun 610 m 60 m Łatwa
Muflon 720 m 60 m Trudna
Whipe Line 300 m 60 m Bardzo trudna
Family 1,260 m 60 m Łatwa
Milky Way 6,050 m 380 m Łatwa
Freeride 1,650 m 380 m Trudna
DH Lux 2,150 m 380 m Trudna
DH Torpeda 2,100 m 380 m Bardzo trudna
Kambodża 2,140 m 380 m Bardzo trudna
Klakier 2,200 m 380 m Trudna
Sowa 800 m 180 m Łatwa
Wtyczka 350 m 35 m Średnio trudna
DH Cup 550 m 100 m Bardzo trudna
Kalifornia 1,200 m 325 m Trudna
Dzik 1,300 m 320 m Bardzo trudna
Żmija 700 m 100 m Trudna
Gargamel 2,900 m 260 m Średnio trudna

SKILLS ARENA

Rowerowy plac dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych rowerzystów.

Nazwa Trasy Opis Trasy
Rambo Trasa „Rambo” to łatwa trasa o charakterze toru przeszkód, bardzo urozmaicona. Znajdziesz tu przeszkody drewniane, kamienne i ziemne, a na końcu czeka na Ciebie stylowy stolik, który doda ekscytujących chwil podczas jazdy.
North Shore „North Shore” to trasa, która składa się z różnej szerokości drewnianych kładek i kamiennych ścieżek. Aby ją pokonać, musisz zachować równowagę. Trasa podzielona jest na ścieżkę łatwą i trudną, dając możliwość wyboru odpowiedniej trudności.
Wielbłąd „Wielbłąd” to łatwa trasa, która zachwyci Cię licznymi muldami, przypominającymi grzbiet wielbłąda. To idealna opcja dla tych, którzy chcą poczuć radość z jazdy na rowerze w otoczeniu pięknej przyrody.
Skocznia Małysza „Skocznia Małysza” oferuje dwie bezpieczne skocznie, przypominające te narciarskie. Dodatkowo, na lądowaniu jest pomiary długości skoku, co sprawia, że to trasa pełna adrenaliny i wyzwań.
Pump track „Pump track” to łatwy tor, który pozwala na jazdę bez pedałowania. Rower napędzany jest dzięki odpowiedniemu „pompowaniu”. To doskonała trasa do doskonalenia techniki i umiejętności rowerowych.

BIKE PARK CZARNA GÓRA – ATRAKCJE DLA CAŁYCH RODZIN

To miejsce to nie tylko raj dla downhillowców. Bike Park Czarna Góra oferuje wiele innych atrakcji, które przyciągają całe rodziny

Oto kilka z nich:

• Park linowy – Dla tych, którzy chcą poczuć adrenalinę w innym wymiarze. Park linowy zapewnia wiele zabawy i wyzwań.

• Wyciąg krzesełkowy – Dla tych, którzy chcą podziwiać przepiękne widoki gór z wysokości. Wyciąg krzesełkowy umożliwia wygodny podjazd na szczyt.

• Restauracje i kawiarnie – Po dniu pełnym emocji można zrelaksować się w jednej z restauracji lub kawiarni na terenie parku. To idealne miejsce na odprężenie i podzielenie się wrażeniami z rowerzystami.

SPRÓBUJ SWOICH SIŁ W DOWNHILLU Z SUDETY SPORT​

Jeśli marzysz o opanowaniu sztuki jazdy na rowerze górskim w trudnym terenie, to idealnie trafiłeś. Sudety Sport na Czarnej Górze to centrum przygody i rowerowej pasji, gdzie oferujemy nie tylko wypożyczanie rowerów najwyższej jakości, ale także profesjonalne szkolenia Downhill. 

Downhill to dyscyplina, która polega na zjeździe rowerem na specjalnie przygotowanych trasach z licznymi przeszkodami. To forma ekstremalnej jazdy, która wymaga umiejętności, techniki i odwagi. Jeśli chcesz poznać tajniki tej fascynującej dyscypliny, nasze szkolenia są doskonałym wyborem.

ZAREZERWUJ ROWER W SUDETY SPORT - TWOJA PRZYGODA NA KOŁACH W SUDETACH

Czarna Góra to miejsce, gdzie góry i przyroda łączą się w harmonii, tworząc malownicze pejzaże, które zachwycają każdego miłośnika aktywnego wypoczynku. W samym sercu tego cudownego regionu znajduje się Bike Park Czarna Góra, a my – Wypożyczalnia Rowerów Sudety Sport – jesteśmy tu, by uczynić Twoją wizytę jeszcze bardziej wyjątkową.

Park rowerowy na Czarnej Górze to idealne miejsce dla wszystkich, którzy pragną poczuć wiatr we włosach i podjąć się rowerowej przygody. Nasza oferta wypożyczalni obejmuje rowery o doskonałej jakości, zarówno te zwykłe, jak i elektryczne. Dzięki nim, każdy szczyt staje się łatwy do zdobycia, a trasy stają się przyjemnością.

Call Now Button