Sudety Sport

SINGLETRACK TOUR Z SUDETY SPORT

Chcesz zwiedzać rowerowe singletrack’i i nie tracić czasu na dojazdy do poszczególnych tras? Najbardziej kręcą Cię dynamiczne zjazdy i minimum podjazdów? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Singletrack Tour z Sudety Sport.

SINGLETRACK TOUR - JAK TO DZIAŁA?

Odbierzemy Ciebie i Twój rower w dowolnym miejscu z gmin Lądek Zdrój i Stronie Śląskie, dowieziemy na wcześniej ustalone trasy Singletrack Glacensis, a po ukończeniu pętli zabierzemy Cię na kolejne single. Skupiamy się wyłącznie na miejscówkach zjazdowych i najczęściej cała wyprawa to w 90% tego typu odcinków.

 

USTALENIE INDYWIDUALNEGO PLANU WYCIECZKI

PICK UP W DOWOLNYM MIEJSCU

RADOŚĆ Z JAZDY NAJLEPSZYMI SINGLETRACKAMI

DOSTĘP DO TOPOWYCH ROWERÓW

FACHOWY SERWIS W NASZEJ SIEDZIBIE

CENNIK SINGLETRACK TOUR

W ciągu jednego wyjazdu zaliczamy 3 lub 4 pętle – to kilometry doskonałej, górskiej zajawki, bez konieczności tracenia czasu na dbanie o dojazd, logistykę i wysiłkowe podjazdy. Wszystkim tym zajmujemy się my! Jesteś z ekipą? Nie ma sprawy – nasz transport może zabrać nawet 18 rowerów za jednym razem!

 

150ZŁ - CAŁY DZIEŃ

NIE MASZ SPRZĘTU? Z NAMI ZAWSZE JEST Z GÓRKI!

Jeśli Twój sprzęt nie jest przygotowany na górskie szlaki, to w naszej ofercie znajdziesz również profesjonalny serwis rowerowy oraz wypożyczalnie rowerów topwych marek. W wypożyczalni rowerów Sudety Sport każdy znajdzie coś dla siebie. Od premium e-bike’ów z full zawieszeniem, przez rowery downhill’owe, hardtail’owe enduro, aż po klasyczne MTB.

JAK DO NAS DOJECHAĆ

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I ZAPLANUJ SWOJĄ ROWEROWĄ PRZYGODĘ!

Call Now Button