Sudety Sport

SZKOLENIA DOWNHILL Z SUDETY SPORT

 

Oferujemy szkolenia z ekstremalnych zjazdów górskich na jednym z profesjonalnych rowerów downhill dostępnych w naszej wypożyczalni. Szkolenie skierowane są do początkujących, którzy chcą rozpocząć przygodę z tym mrożącym krew w żyłach sporcie jak i dla już zaawansowanych zawodników.

Niezbędne akcesoria potrzebne do rozpoczęcia przygody z downhill’em wypożyczysz w naszej Wypożyczalni Sudety Sport. W pakiecie otrzymasz komplet ochraniaczy i kask.

ZAKRES SZKOLENIA

DOBÓR TRASY W STOSUNKU DO UMIEJĘTNOŚCI

USTAWIENIE ROWERU

PRAWIDŁOWA POZYCJA ZJAZDOWA

NAUKA PROSTYCH I ZAAWANSOWANYCH EWOLUCJI

CZYM JEST DOWNHILL?

Downhill z ang. „zjazd w dół” jest ekstremalną odmianą kolarstwa górskiego. Polega na zjeżdżaniu po trudnych trasach, pełnych uskoków, kamieni i wystających korzeni. Bardzo często pomiędzy drzewami i skałami. Ze względu na fakt, iż downhill należy do sportów ekstremalnych niezbędny jest zatem odpowiedni sprzęt, tj.: specjalistyczny rower, kask typu full face chroniący szczękę oraz komplet ochraniaczy na klatkę piersiową, plecy, łokcie, kolana i piszczele.

W Ośrodku Czarna Góra znajdują się cztery trasy zjazdowe oraz nowoczesna kolej linowa wyposażona w specjalne haki umożliwiające wywóz rowerów na górę

TRASY DOWNHILL NA CZARNEJ GÓRZE

W malowniczo położonym ośrodku Czarna Góra znajdują się cztery trasy zjazdowe o różnym stopniu trudności oraz nowoczesna kolej linowa wyposażona w specjalne haki umożliwiające wywóz rowerów na górę w bezpieczny sposób. 

Obecnie w ośrodku przygotowane są aż cztery doskonałe trasy do downhill’u. Trasa czerwona, najdłuższa trasa o wysokim poziomie trudności, przeznaczona dla zaawansowanych​. Trasa czarna, bardzo trudna i wymagająca, tylko dla zaawansowanych zawodników​. Trasa pomarańczowa, stopień trudności duży, dla zaawansowanych. Trasa żółta, znacznie łatwiejsza od pozostałych, poziom trudności średni, to właśnie na niej odbywają się pierwsze zajęcia z instruktorem.

TRASA PUCHAROWA - DLA ZAAWANSOWANYCH

TRASA DOWNHILL - DLA ZAAWANSOWANYCH

TRASA FREERIDE - DLA ZAAWANSOWANYCH

TRASA FREERIDE - DLA POCZĄTKUJĄCYCH

O PROWADZĄCYM

Cześć nazywam się Konrad Zamojski.

Moje motto? ,,Zastanów się co lubisz w życiu robić i zacznij to robić.” Ja, uwielbiam jeździć na rowerze. Startuję w zawodach, nagrywam filmy oraz jestem instruktorem kolarstwa. Pomagam zarówno młodszym jak i starszym ukierunkować się w tak pięknym sporcie jakim jest downhill. Masz ochotę zasmakować szaleństwa pod kontrolą? Zapraszam do Wypożyczalni Sudety Sport, gdzie prowadzę szkółkę rowerową. To właśnie tam możesz wypożyczyć downhillowy rower oraz iść ze mną na lekcję. Zapraszam również na moje profile na FB oraz YT.

Pozdrawiam,
Kodi

ZAREZERWUJ LEKCJE W SUDETY SPORT

Call Now Button