Sudety Sport

SINGLETRACK GLACENSIS

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnie wykonanych ścieżek rowerowych zwanych singletrack’ami. Cała zajawka SINGLETRACK GLACENSIS polega na skomunikowaniu malowniczo położonych miejscowości przystępnymi dla każdego rowerzysty trasami. Wszystko to w górskim klimacie, ale bez konieczności posiadania skilli typowo down hill’owych. A to dzięki klasyfikacji dostępnych tras na poziomy, wg. skali 1-4. Gdzie 1. to poziom familijny, dedykowany dla rodzin z dziećmi. 2. to poziom bardzo łatwy, 3. łatwy, a 4. średnio trudny.

TRASY SINGLETRACK GLACENSIS

Oddany do użytku system ścieżek umożliwia zwiedzenie wielu wyjątkowych miejsc w całej Kotlinie Kłodzkiej. W ramach całego systemu SINGLETRACK GLACENSIS do dyspozycji rowerzystów oddane zostało 27 pętli i jeden odcinek dwukierunkowy. Trasy mają oznaczenia dwoma kolorami: czerwony i niebieski, jadąc jednym kolorem przemierzasz całą pętle w jednym kierunku wracając do punktu startowego. Zmieniając kolor – zawracasz. Szlaki SINGLETRACK pozwalają przemierzyć całą Kotlinę Kłodzką, od Srebrnej Góry, aż do Jagodnej, co daje około 260 kilometrów jazdy.

0
KILOMETRA TRAS
1
POZIOMY TRUDNOŚCI
1
PROCENT SATYSFAKCJI

ZOBACZ INTERAKTYWNĄ MAPĘ TRAS SINGLETRACK

Serwis Trailforks udostępnia aktualne trasy Singletrack Glacensis i nie tylko – wejdź i sprawdź!

WYPOŻYCZ ROWER W SUDETY SPORT

Marzysz o rowerowych wypadach w góry na solidnym sprzęcie? Sprawdź ofertę naszej wypożyczalni rowerów — również tych elektrycznych. Flagowe, doskonale przygotowane modele, jasne zasady wypożyczenia i wiele, wiele więcej — Sprawdź ofertę wypożyczalni rowerów lub skontaktuj się z nami po więcej informacji!

 

Call Now Button