Sudety

SINGLETRACK GLACENSIS

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnie wykonanych ścieżek rowerowych zwanych singletrack’ami. Cała zajawka SINGLETRACK GLACENSIS polega na skomunikowaniu malowniczo położonych miejscowości przystępnymi dla każdego rowerzysty trasami. Wszystko to w górskim klimacie, ale bez konieczności posiadania skilli typowo down hill’owych. A to dzięki klasyfikacji dostępnych tras na poziomy, wg. skali 1-4. Gdzie 1. to poziom familijny, dedykowany dla rodzin z dziećmi. 2. to poziom bardzo łatwy, 3. łatwy, a 4. średnio trudny.

TRASY SINGLETRACK GLACENSIS

Oddany do użytku system ścieżek umożliwia zwiedzenie wielu wyjątkowych miejsc w całej Kotlinie Kłodzkiej. W ramach całego systemu SINGLETRACK GLACENSIS do dyspozycji rowerzystów oddane zostało 27 pętli i jeden odcinek dwukierunkowy. Trasy mają oznaczenia dwoma kolorami: czerwony i niebieski, jadąc jednym kolorem przemierzasz całą pętle w jednym kierunku wracając do punktu startowego. Zmieniając kolor – zawracasz. Szlaki SINGLETRACK pozwalają przemierzyć całą Kotlinę Kłodzką, od Srebrnej Góry, aż do Jagodnej, co daje około 260 kilometrów jazdy.

0
KILOMETRA TRAS
1
POZIOMY TRUDNOŚCI
1
PROCENT SATYSFAKCJI

WYPOŻYCZ ROWER W SUDETY SPORT

Marzysz o rowerowych wypadach w góry na solidnym sprzęcie? Sprawdź ofertę naszej wypożyczalni rowerów — również tych elektrycznych. Flagowe, doskonale przygotowane modele, jasne zasady wypożyczenia i wiele, wiele więcej — Sprawdź ofertę wypożyczalni rowerów lub skontaktuj się z nami po więcej informacji!

 

Call Now Button