Sudety Sport

SERWIS ROWEROWY SUDETY SPORT CZARNA GÓRA

Zapraszamy do naszego serwisu rowerowego na Czarnej Górze. Oferujemy kompleksową naprawę wszystkich typów rowerów. Zapewniamy serwis na najwyższym poziomie, szybką realizację napraw oraz miłą i fachową obsługę. Zajmiemy się zarówno rowerem wyczynowym przeznaczonym do jazdy sportowej, jak i zwykłym rowerem do jazdy rekreacyjnej. W naszym asortymencie znajdą Państwo również podstawowe części i akcesoria rowerowe. Obsługujemy również okoliczne miejscowości, takie jak Stronie Śląskie, czy Lądek Zdrój. Jesteśmy otwarci od maja do końca listopada.

CO OFERUJEMY

PRZEGLĄD

SERWIS

KONSERWACJA

OFERUJEMY RÓWNIEŻ MOBILNY SERWIS ROWEROWY - ZOBACZ JAK TO DZIAŁA

Mobilny serwis rowerowy Sudety Sport to wygoda, a przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. Powierzając swój sprzęt pod naszą opiekę masz gwarancje starannie przeprowadzonych prac zgodnie ze sztuką i naciskiem na jakość! Działamy na obszarze Siennej, Stronia Śląskiego i Lądka Zdroju. Zobacz, jak działa nasz mobilny serwis rowerowy Sudety Sport.

 

PICK UP ROWERÓW W UMÓWIONYM MIEJSCU

PRZEPROWADZENIE PRAC KONSERWCYJNO- SERWISOWYCH

ZWROT ROWERÓW W UMÓWIONYM MIEJSCU

SERWIS ROWEROWY STRONIE ŚLĄSKIE

Serwis rowerowy Stronie Śląskie – odbierzemy Twój rower na terenie Gminy Stronie Śląskie. Zajmiemy się jego serwisem, przeglądem i konserwacją. Następnie odwieziemy pod wskazany adres. Wszystkie przeprowadzane naprawy i wymiany opieramy o fachową wiedzę, najwyższej jakości części oraz indywidualne ustalenia z Klientem. Mobilny serwis rowerowy Sudety Sport to 100% wygody i satysfakcji.

SERWIS ROWEROWY LĄDEK ZDRÓJ

Serwis rowerowy Lądek Zdrój działa dokładnie na tej samej zasadzie, jak w Stroniu Śląskim. Odbieramy i odwozimy rowery pod wskazany przez Klienta adres. Przekonaj się, jak mobilny serwis rowerowy Sudety Sport działa na obszarze Lądka Zdroju. Przygotujemy Twój rower do sezonu, wykonamy przegląd przed wyjazdem rowerowym i zakonserwujemy przed przerwą zimową. Serwis? Przegląd? Konserwacja? Serwis Rowerowy Sudety Sport – Zapszamy!

CENNIK PRZEGLĄDÓW

PRZEGLĄD PODSTAWOWY
99 zł
REGULACJA PRZERZUTEK
REGULACJA HAMULCÓW
KASOWANIE LUZÓW (koła, stery, support)
SMAROWANIE NAPĘDU
NAPRAWA DROBNYCH USTEREK
 
 
 
PRZEGLĄD KOMPLEKSOWY
150 zł – 170 zł
REGULACJA PRZERZUTEK
REGULACJA HAMULCÓW
KASOWANIE LUZÓW (koła, stery, support)
SMAROWANIE NAPĘDU
SMAROWANIE STERÓW KIEROWNICY
SMAROWANIE SUPPORTU
CENTROWANIE KÓŁ
NAPRAWA POZOSTAŁYCH USTEREK

ZOBACZ CENNIK POZOSTAŁYCH USŁUG SERWISOWYCH

JAK DO NAS DOJECHAĆ

ZADBAJ O SWÓJ ROWER Z SUDETY SPORT

Call Now Button