Sudety Sport

NAUKA JAZDY NA NARTACH

Nauka jazdy na nartach z Sudety Sport. Uczymy zarówno dzieci, jak i dorosłych. Szlifujemy technikę zaawansowanych narciarzy oraz pomagamy stawiać pierwsze kroki całkowitym laikom. U nas każdy jest odpowiednio zaopiekowany! Opanowanie jazdy na nartach wcale nie musi być wielkim wyzwaniem, które wymaga wyrzeczeń. Z naszymi instruktorami nauka jazdy na nartach to spersonalizowany do potrzeb ucznia program szkoleniowy, obejmujący wszelkie zagadnienia niezbędne do bezpiecznego poruszania się na stoku. Tereny Sudet Wschodnich sprzyjają rozwojowi narciarstwa, a to za sprawą licznych stoków i wielu doskonale przygotowanych tras. Sprawdź, co oferuje okolica i zaplanuj swoje lekcje jazdy na nartach z Sudety Sport!

CO OKOLICA OFERUJE NARCIARZOM

0
KILOMETRÓW TRAS
1
MIEJSC PARKINGOWYCH
1
MIEJSC NOCLEGOWYCH
1
WYCIĄGÓW

NAUKA JAZDY NA NARTACH DLA DZIECI

Przygoda dziecka z narciarstwem może rozpocząć się już w okolicach 3 roku życia, już wtedy warto zapoznać przyszłego narciarza ze sprzętem i jego zachowaniem na stoku. W Sudety Sport oferujemy indywidualne i grupowe programy szkoleniowe dostosowane do wieku i umiejętności ucznia lub grupy.

NAUKA JAZDY NA NARTACH DLA DOROSŁYCH

Na naukę jazdy na nartach nigdy nie jest za późno. W Sudety Sport służymy pomocą osobom, które chcą stawiać pierwsze kroki na nartach bez względu na wiek! Pomagamy również doświadczonym Riderom, którzy nieustannie chcą doskonalić swoje umiejętności na stoku.

U NAS WYPOŻYCZYSZ SPRZĘT I NAUCZYSZ SIĘ JEŹDZIĆ NA NARTACH

Nie musisz martwić się o sprzęt do jazdy. Sudety Sport to również wypożyczalnie sprzętu narciarskiego dla dorosłych i dla dzieci. Sprawdź nasze lokalizacje, zarezerwuj sprzęt i lekcje jazdy na nartach dla całej rodziny. Na miejscu doradzimy i pomożemy dobrać odpowiednie buty, narty i kijki. Skontaktuj się z nami i spraw sobie tę zimową frajdę!

ZAREZERWUJ LEKCJE JAZDY NA NARTACH W SUDETY SPORT!

interesuje Cię nauka jazdy na nartach z instruktorem? A może chcesz aby Ty lub Twoje dziecko odbyło swoje pierwsze kroki na nartach pod okiem Instruktora? Prowadzimy szkolenia dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów! Indywidualne i grupowe. Doświadczona kadra instruktorów narciarstwa zjazdowego czeka właśnie na Ciebie. Umów lekcję jazdy na nartach i ciesz się zimowym szaleństwem z Sudety Sport!

Call Now Button