Sudety

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW ELEKTRYCZNYCH I TRADYCYJNYCH CZARNA GÓRA

Spróbuj nowych wrażeń jakie dają rowery z napędem. Śnieżnik, Czarna Góra, Stronie Śląskie i inne malownicze miejsca położone w sąsiedztwie Kotliny Kłodzkiej już na Ciebie czekają! Dzięki naszej ofercie wykorzystasz wakacje w stu procentach i zwiedzisz wszystkie wybrane przez siebie miejsca. Poczuj czym jest elektryzująca przygoda, bez żadnych ograniczeń. Oferujemy również możliwość szkolenia z ekstremalnych zjazdów górskich Downhill na profesjonalnym rowerze, pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

CENNIK WYPOŻYCZALNI ROWERÓW SUDETY SPORT CZARNA GÓRA

E – ROWERY FULL PREMIUM
(amortyzator przód + tył)
Cały dzień – 250 zł
3 godz. – 180 zł
Kask klasyczny – GRATIS!
E – ROWERY FULL
(amortyzator przód + tył)
Cały dzień – 200 zł
3 godz. – 150 zł
Kask klasyczny – GRATIS!
E – ROWERY HARDTAIL
(amortyzator przód)
Cały dzień – 150 zł
3 godz. – 120 zł
Kask klasyczny – GRATIS!

ROWERY DOWNHILL PREMIUM (amortyzator przód + tył)
Cały dzień – 250 zł
3 godz. – 180 zł
Kask klasyczny – GRATIS!
ROWERY DOWNHILL
(amortyzator przód)
Cały dzień – 200 zł
3 godz. – 150 zł
Kask klasyczny – GRATIS!
ROWERY ENDURO FULL
(amortyzator przód + tył)
Cały dzień – 180 zł
3 godz. – 140 zł
Kask klasyczny – GRATIS!

ROWERY
MTB
Cały dzień – 100 zł
3 godz. – 80 zł
 
Kask klasyczny – GRATIS!
DOCZEPKA
DLA DZIECKA
Cały dzień – 50 zł
3 godz. – 40 zł
 
Montaż – GRATIS!
OCHRANIACZE
O’NEAL
Komplet ochraniaczy – 50zł
(kask full face + nakolanniki + łokcie)
Kask full face – 25 zł
Nakolanniki – 20 zł
Ochraniacze na łokcie – 20 zł

ROWERY ELEKTRYCZNE CZARNA GÓRA

Nasza wypożyczalnia rowerów elektrycznych to gwarancja najwyższej jakości i solidności. Oferujemy elektryczny rower do wypożyczenia, z napędem produkcji takich firm jak Bosh i Yamaha. Rowery elektryczne są nowością na polskich drogach. Łączą w sobie najlepsze cechy tradycyjnych jednośladów z wysoko zaawansowaną technologią. Dzięki napędowi jaki daje silnik elektryczny zapewniają przebycie długich górskich szlaków bez zbędnego przemęczenia.  Oferujemy rowery do wypożyczenia, szczególnie osobom, które cenią wypoczynek na świeżym powietrzu jak i takich, którzy z różnych powodów nie mogą narażać się na wzmożony wysiłek fizyczny np. z racji wieku lub względów zdrowotnych. Aby nie rezygnować z radości górskich wycieczek rozwiązaniem są rowery z napędem. Czarna Góra, Śnieżnik i okolice, posiadają atrakcyjne trasy rowerowe. Dzięki naszym rowerom przejedziesz przez szlaki okraszone pięknymi krajobrazami. Nie musisz obawiać się dalekich tras, teraz możesz je pokonać, bez cienia zmęczenia.

 Ilość punktów, które koniecznie trzeba odwiedzić w regionie jest niezliczona. Jednak pewnie zastanawiasz się jak można dostać się w te wszystkie miejsca. Biorąc pod uwagę przepiękne krajobrazy i górskie powietrze doskonałym wyborem są tutaj rowery. Czarna Góra czy Śnieżnik wymagają jednak dalekich wycieczek rowerowych i jeżeli nie jesteś zapalonym sportowcem lub masz problemy ze zdrowiem, może kosztować Cię sporo wysiłku. Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Dzięki naszej wypożyczalni rowerów elektrycznych pokonasz dalekie trasy bez wysiłku. Nawet mimo upałów nie poczujesz zmęczenia, a z pewnością poprawisz kondycję fizyczną. W naszej ofercie znajdziesz wyprodukowane przez cenione i znane firmy Bosch i Yamaha, wysokiej klasy rowery elektryczne. Kotlina Kłodzka z Czarna Górą i Śnieżnikiem na czele są idealnymi miejscami do niezapomnianych, rowerowych wycieczek, w których aktywny i zdrowy wypoczynek będzie dla Ciebie  wspaniałym sposobem by zobaczyć rozmaite atrakcje. Okolice te należą do największych skarbów Sudetów. Szkoda by było odpuścić sobie ich zwiedzanie jedynie z powodu zmęczenia.

GÓRSKIE ROWERY W NASZEJ OFERCIE

W trosce o komfort i zadowolenie naszych klientów dbamy o najwyższe standardy udostępnianego przez nas sprzętu. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo górskie rowery elektryczne najwyższej jakości. Niezawodne na trudnych trasach i idealne do długich wycieczek.

Wypożyczamy jedynie markowe rowery elektryczne znanych i sprawdzonych firm. Do dyspozycji mają państwo rowery z napędem Bosh jak i rowery z napędem Yamaha. Są to cenieni na całym świecie producenci urządzeń elektrycznych i pojazdów. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że nasze rowery są bezawaryjne i wygodne w użytkowaniu, co zapewni udaną jazdę.

PRZETESTUJ ZA DARMO ROWER ELEKTRYCZNY

W naszej wypożyczalni rowerów przetestujesz każdy sprzęt za darmo! Wypożyczasz na dłużej niż dzień? – Zapytaj o zniżkę. Przyjeżdżasz grupą? – Mamy dla Ciebie specjalną ofertę!

JAK DO NAS DOJECHAĆ

PRZEŻYJ DOSKONAŁĄ PRZYGODĘ Z SUDETY SPORT CZARNA GÓRA

Call Now Button