Sudety Sport

STACJA NARCIARSKA LĄDEK ZDRÓJ

Stacja Narciarska Lądek-Zdrój to centrum sportów zimowych z malowniczymi widokami i zaśnieżonymi trasami o długości 1,9 km. Atutem tego uwielbianego przez turystów miejsca jest doskonale wyposażona wypożyczalnia sprzętu. Ośrodek Narciarski Lądek-Zdrój to kameralny i relaksujący kurort, w którym rozrywkę znajdą zarówno dzieci, jak i dorośli. Jeśli poszukujesz miejsca, w którym szusować można do późnych godzin wieczornych, a trasy mają zróżnicowany stopień trudności — Stacja Narciarska Lądek Zdrój to idealne miejsce na aktywny wypoczynek. Narty Lądek ? Sprawdź za co jeszcze turyści kochają to miejsce?

Interesują Cię wyciągi Lądek Zdrój? Ośrodek Narciarski Lądek-Zdrój ma do dyspozycji 4 wyciągi talerzykowe oraz jedną kolej linową. W szkółkach narciarskich można skorzystać także z miejsca jakim jest specjalnie przygotowany dla dzieci wyciąg. Lądek Zdrój jest więc prawdziwie rodzinnym miejscem. Naśnieżony stok narciarski w tym ośrodku umiejscowiony jest na północno-zachodniej stronie Trojaka. W ofercie Stacji znajduje się 6 tras zjazdowych o różnym stopniu trudności. Pięć z nich przeznaczonych jest dla początkujących fanów narciarstwa (trasy niebieskie), a szósta — oznaczona kolorem czerwonym — dla doświadczonych i bardziej wymagających osób. Istnieje także jedna trasa do nauki z wyciągiem taśmowym o wdzięcznej nazwie Kubuś.

0
KILOMETRA TRAS
1
MIEJSC PARKINGOWYCH
1
MIEJSC NOCLEGOWYCH
1
WYCIĄGÓW
1. WYCIĄG ORCZYKOWY DOPPELMAYR O DŁUGOŚCI 550 M I PRZEPUSTOWOŚCI 1200 OSÓB NA H RÓŻNICA POZIOMÓW 120 M
 
2. WYCIĄG TAŚMOWY KUBUŚ O DŁUGOŚCI 60 M I PRZEPUSTOWOŚCI 1300 OSÓB NA H RÓŻNICA POZIOMÓW 10 M.
 
3. WYCIĄG TALERZYKOWY ELSTER O DŁUGOŚCI 360 M I PRZEPUSTOWOŚCI 700 OSÓB NA H RÓŻNICA POZIOMÓW 70 M
 
4. WYCIĄG – KRZESŁO CZTEROOSOBOWE DOPPELMAYR O DŁUGOŚCI 300 M I PRZEPUSTOWOŚCI 1600 OSÓB NA H RÓŻNICA POZIOMÓW 60 M
 
5. WYCIĄG TALERZYKOWY BACHLEDA O DŁUGOŚCI 280 M I PRZEPUSTOWOŚCI 600 OSÓB NA H RÓŻNICA POZIOMÓW 55 M

TRASA I
DŁUGOŚĆ 550 METRÓW – CZERWONA

TRASA II
DŁUGOŚĆ 450 METRÓW – NIEBIESKA

TRASA III
DŁUGOŚĆ 360 METRÓW – NIEBIESKA

TRASA IV
DŁUGOŚĆ 300 METRÓW – NIEBIESKA

TRASA V
DŁUGOŚĆ 300 M – NIEBIESKA

TRASA VI
DŁUGOŚĆ 280 M – NIEBIESKA

CO OFERUJE STACJA NARCIARSKA LĄDEK ZDRÓJ

Na terenie stacji znajdują się dwie szkółki narciarskie i salka dla dzieci o nazwie “Świat Dzieci”. W tej specjalnie przygotowanej strefie rodzice mogą zostawić potomstwo pod opieką i wybrać się na stok. Kolejnym atutem ośrodka narciarskiego w Lądku Zdrój jest przestronny i bezpłatny parking z około 450 miejscami. Warto także dodać, że obecne na terenie stacji dwie wypożyczalnie sprzętu oferują aż 1000 kompletów. Można tam wypożyczyć  gogle narciarskie oraz inne sprzęty do zimowych szaleństw takie jak snowboard i narty. Lądek Zdrój zaskakuje swoim profesjonalnym podejściem do gości.

Dzięki obecności wypożyczalni sprzętu w Stacji turyści mogą komfortowo przemieszczać się autem osobowym bez dodatkowych obciążeń w postaci długich nart i kijków. Wystarczy tylko wybrać się w góry, wypożyczyć narty, a po udanej zabawie — po prostu je zwrócić.

SUDETY SPORT NA STACJI NARCIARSKIEJ LĄDEK ZDRÓJ

Rosnąca popularność stacji narciarskiej w Lądku-Zdroju sprawia, że dysponujemy w tej chwili liczną kadrą wykwalifikowanych instruktorów i instruktorek. W Sudety Sport Lądek Zdrój oferujemy naukę jazdy na nartach oraz naukę jazdy na snowboardzie. Polanka narciarska dla najmłodszych z wyciągiem taśmowym, slalomem i torem przeszkód składających się z animowanych postaci to idealne miejsce na pierwsze kroki najmłodszych adeptów sportów narciarskich. Szeroka i łagodna trasa przy kolei linowej zapewnia świetne warunki do nauki jazdy dla osób, które pierwsze szusy mają już za sobą.

Jeśli Twoja pociecha nie jest jeszcze gotowe na oddanie się zabawom na stoku, możesz zostawić ją w sali zabaw pod opieką doświadczonych animatorek, samemu oddając się w tym czasie urokom białego szaleństwa.

CENNIK STACJI NARCIARSKIEJ LĄDEK ZDRÓJ

STACJA NARCIARSKA LĄDEK ZDRÓJ - JAK DOJECHAĆ

ZAREZERWUJ LEKCJE NA STACJI NARCIARSKIEJ LĄDEK ZDRÓJ W SUDETY SPORT

Call Now Button