Sudety Sport

SKI TOUR’OWA WYPRAWA Z INSTRUKTOREM SUDETY SPORT

Marzy Ci się wycieczka po górach na skitour’ach? …Ale nie znasz szlaków i nie czujesz się na tyle pewnie, żeby samodzielnie zorganizować takie przedsięwzięcie? Zapraszamy na zupełną nowość! Skitour’ową wyprawę po górach z przewodnikiem i instruktorem Sudety Sport. Doskonała opcja dla grup, jak i indywidualnych fanów sportów zimowych! Za każdym razem jest to w pełni dostosowana wyprawa (szlak, czas, tempo) do kondycji i umiejętności uczestników. Nie musisz martwić się o znajomość terenu, sprzęt ani jego przygotowanie – tym wszystkim zajmiemy się my! Zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów!

WYPOŻYCZ SPRZĘT NA WYPRAWĘ SKI TOUR

Nie masz własnego sprzętu? To żadna przeszkoda – w naszej wypożyczalni zaopatrzysz się w komplet niezbędnego wyposażenia, począwszy od nart, przez buty, foki, kijki, aż po kask. Oferujemy najlepszy sprzęt wiodących producentów.

KASK

FOKI

NARTY

BUTY

KIJKI

CENNIK WYPOŻYCZALNI SKI TOUR

Zakup kompletnego, topowej klasy sprzętu to nie lada inwestycja, dlatego u nas w przystępnej cenie wypożyczysz wszystko, czego potrzebujesz do swojej ski tour’owej wyprawy!

ZESTAW SKITOUR - 150ZŁ / CAŁY DZIEŃ

ZESTAW SKITOUR - 120ZŁ / 3H

PRZYGODA SZYTA NA MIARĘ

Zależnie od Twojej kondycji, umiejętności i preferencji, wspólnie z instruktorem ustalisz szlak oraz czas trwania wyprawy. Może to być krótki – dwugodzinny wypad lub dłuższa – sześciogodzinna przeprawa. Bez obaw nasi instruktorzy to również doskonali przewodnicy, którzy znają topografię terenu i przede wszystkim – znają się na organizowaniu aktywnego wypoczynku w świetnej atmosferze. Przekonaj się na własnej skórze!

JAK DO NAS DOJECHAĆ

ZAREZERWUJ WYPRAWĘ SKI TOUR W SUDETY SPORT

Call Now Button