Sudety Sport

SZKÓŁKA NARCIARSKA SUDETY SPORT W LĄDKU-ZDROJU

Rosnąca popularność stacji w Lądku-Zdroju sprawia, że dysponujemy w tej chwili liczną kadrą wykwalifikowanych instruktorów i instruktorek. Polanka narciarska dla najmłodszych z wyciągiem taśmowym, slalomem i torem przeszkód składających się z animowanych postaci to idealne miejsce na pierwsze kroki najmłodszych adeptów sportów narciarskich. Szeroka i łagodna trasa przy kolei linowej zapewnia świetne warunki do nauki jazdy dla osób, które pierwsze szusy mają już za sobą. Szkółkę narciarsko-snowboardowa Sudety Sport w Lądku Zdroju tworzą instruktorzy z wieloletnim stażem i indywidualnym podejściem do każdego ucznia.

Jeśli Twoja pociecha nie jest jeszcze gotowe na oddanie się zabawom na stoku, możesz zostawić ją w sali zabaw pod opieką doświadczonych animatorek, samemu oddając się w tym czasie urokom białego szaleństwa.

NA CZYM JEŻDŻĄ NASI INSTRUKTORZY

W Szkółce narciarsko-snowboardowej Sudety Sport Lądek Zdrój szkolimy zarówno na nartach, jak i na desce. Z nami lekcje jazdy na nartach oraz lekcje jazdy na snowboardzie to indywidualny tok szkoleniowy dla każdego ucznia. Szkolimy dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie!

NARTY

SNOWBOARD

CO OFERUJE STACJA

Stacja Narciarska Lądek Zdrój to nieduży ośrodek narciarski położony w części zdrojowej najstarszego polskiego uzdrowiska. Czteroosobowa kolej linowa, cztery wyciągi orczykowe i dwa kilometry tras o różnym stopniu trudności.

Rozbudowany system naśnieżania i oświetlenia, świetnie przygotowane trasy i parking na trzysta pięćdziesiąt samochodów to główne atuty tego malowniczego miejsca. Do Waszej dyspozycji jest również profesjonalna wypożyczalnia sprzętu, restauracja z pysznym jedzeniem oraz mini ZOO.

0
KILOMETRA TRAS
1
MIEJSC PARKINGOWYCH
1
MIEJSC NOCLEGOWYCH
1
WYCIĄGÓW

CENNIK GODZINOWY SZKÓŁKI NARCIARSKO-SNOWBOARDOWEJ W LĄDKU ZDROJU

Ceny lekcji jazdy na nartach i snowboardzie w lądeckiej szkółce Sudety Sport uzależnione są od ilości uczniów. Sprawdź ceny opieki naszych instruktorów, a jeśli interesuje Cię nauka większą grupom zadzwoń lub użyj formularza kontaktowego na stronie i zapytaj o ofertę indywidualną.

narciara

1 OSOBA - 140ZŁ

dwie-osoby

2 OSOBY - 210ZŁ

trzy-osoby

3 OSOBY - 250ZŁ

czworka

4 OSOBY - 300ZŁ

JAK DO NAS DOJECHAĆ

Nasza szkółka narciarsko-snowboardowa Sudety Sport mieści się na Stacji Narciarskiej Lądek Zdrój tuż u podnóża stoku. Odwiedź nas i naucz się jeździć na wybranym przez Ciebie sprzęcie. Nauka jazdy na nartach i snowboardzie Lądek Zdrój z Sudety Sport!

ZAREZERWUJ LEKCJE W SZKÓŁCE NARCIARSKO-SNOWBOARDOWEJ SUDETY SPORT LĄDEK ZDRÓJ

Interesuje Cię nauka jazdy na nartach Lądek Zdrój? Skontaktuj z nami i zarezerwuj lekcje z jednym z naszych instruktorów lub instruktorek. W Lądku Zdroju oferujemy również naukę jazdy na snowboardzie. Tok szkolenia uzależniony jest od stopnia zaawansowania ucznia. Uczymy zarówno początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów, którzy chcą poprawić swoją technikę.

Nie czekaj do kolejnej zimy, zarezerwuj zajęcia z instruktorem Sudety Sport!

Call Now Button