Sudety

SZKÓŁKA NARCIARSKA SUDETY SPORT W LĄDKU-ZDROJU

Rosnąca popularność stacji w Lądku-Zdroju sprawia, że dysponujemy w tej chwili liczną kadrą wykwalifikowanych instruktorów i instruktorek. Polanka narciarska dla najmłodszych z wyciągiem taśmowym, slalomem i torem przeszkód składających się z animowanych postaci to idealne miejsce na pierwsze kroki najmłodszych adeptów sportów narciarskich. Szeroka i łagodna trasa przy kolei linowej zapewnia świetne warunki do nauki jazdy dla osób, które pierwsze szusy mają już za sobą.

Jeśli Twoja pociecha nie jest jeszcze gotowe na oddanie się zabawom na stoku, możesz zostawić ją w sali zabaw pod opieką doświadczonych animatorek, samemu oddając się w tym czasie urokom białego szaleństwa.

NA CZYM JEŻDŻĄ NASI INSTRUKTORZY

NARTY

SNOWBOARD

CO OFERUJE STACJA

Stacja Narciarska Lądek Zdrój to nieduży ośrodek narciarski położony w części zdrojowej najstarszego polskiego uzdrowiska. Czteroosobowa kolej linowa, cztery wyciągi orczykowe i dwa kilometry tras o różnym stopniu trudności.

Rozbudowany system naśnieżania i oświetlenia, świetnie przygotowane trasy i parking na trzysta pięćdziesiąt samochodów to główne atuty tego malowniczego miejsca. Do Waszej dyspozycji jest również profesjonalna wypożyczalnia sprzętu, restauracja z pysznym jedzeniem oraz mini ZOO.

0
KILOMETRA TRAS
1
MIEJSC PARKINGOWYCH
1
MIEJSC NOCLEGOWYCH
1
WYCIĄGÓW

CENNIK GODZINOWY SZKÓŁKI

narciara

1 OSOBA - 100ZŁ

dwie-osoby

2 OSOBY - 150ZŁ

trzy-osoby

3 OSOBY - 200ZŁ

czworka

4 OSOBY - 250ZŁ

JAK DO NAS DOJECHAĆ

ZAREZERWUJ LEKCJE W SUDETY SPORT

Call Now Button