Sudety Sport

NAUKA JAZDY NA SNOWBOARDZIE

Nauka jazdy na snowboardzie z Sudety Sport. Na desce uczymy zarówno dorosłych, jak i dzieci. Szlifujemy technikę zaawansowanych snowboardzistów oraz pomagamy stawiać pierwsze kroki na desce zupełnym nowicjuszom. Podchodzimy indywidualnie do każdego ucznia! Opanowanie jazdy na snowboardzie wcale nie musi być czymś trudnym i wymagać niemożliwego. Z naszymi instruktorami nauka jazdy na snowboardzie to dostosowany do potrzeb ucznia program szkoleniowy, obejmujący wszelkie niezbędne elementy do bezpiecznego poruszania się na stoku. Tereny Sudet Wschodnich sprzyjają rozwojowi snowboardingu, a to za sprawą licznych stoków, snow parków i wielu doskonale przygotowanych tras. Sprawdź, co oferuje okolica dla snowboardzistów i zaplanuj swoje lekcje jazdy na snowboardzie z Sudety Sport!

CO OKOLICA OFERUJE SNOWBOARDZISTOM

0
KILOMETRÓW TRAS
1
MIEJSC PARKINGOWYCH
1
MIEJSC NOCLEGOWYCH
1
WYCIĄGÓW

NAUKA JAZDY NA DESCE
DLA DZIECI

Przygoda dziecka ze snowboardem w zależności od sprawności motorycznej może rozpocząć się już w okolicach 3 roku życia, już wtedy warto zapoznać przyszłego snowboardziste ze sprzętem i jego zachowaniem na stoku. Pierwsze kroki dziecka na desce i lekcje jazdy na snowboardzie dostosowujemy do wieku i umiejętności ucznia. Nauka jazdy na snowboardzie dla dzieci z Sudety Sport to prawdziwa frajda!

NAUKA JAZDY NA DESCE
DLA DOROSŁYCH

Na naukę jazdy na snowboardzie nigdy nie jest za późno. W Sudety Sport pomagamy wszystkim tym, którzy chcą stawiać pierwsze kroki na desce, bez względu na wiek! Działamy również z doświadczonymi Snowboarderami, którzy nieustannie chcą doskonalić swoje umiejętności na stoku i poprawiać styl jazdy. Nauka jazdy na snowboardzie dla doświadczonych riderów to indywidualny tok nauczania i gwarancja satysfakcji!

U NAS WYPOŻYCZYSZ SPRZĘT I NAUCZYSZ SIĘ JEŹDZIĆ NA SNOWBOARDZIE

Nie masz własnego snowboardu? To nie problem! Sudety Sport to również wypożyczalnie sprzętu snowboardowego dla dzieci i dorosłych. Sprawdź nasze lokalizacje, zarezerwuj sprzęt i lekcje jazdy na desce z najlepszymi instruktorami snowboardingu dla całej rodziny.

ZAREZERWUJ LEKCJE JAZDY NA DESCE W SUDETY SPORT!

interesuje Cię nauka jazdy na snowboardzie z instruktorem?  A może chcesz aby Twoje dziecko odbyło swoje pierwsze kroki na snowboardzie pod okiem Instruktora? Doświadczona kadra instruktorów snowboardu czeka! Umów lekcję jazdy na desce i ciesz się zimowym szaleństwem. Lekcje snowboardingu tylko z Sudety Sport!

Call Now Button