Sudety Sport

STACJA NARCIARSKA KAMIENICA

Stacja Narciarska Kamienica to miejsce ukochane przez miłośników białego szaleństwa. Jeśli jeszcze nie wiesz, jak wyglądają ośnieżone białym puchem stoki i marzysz o tym, aby szusować na nartach nawet późnym wieczorem — ten malowniczo położony punkt wyposażony w 5 wyciągów został stworzony specjalnie dla Ciebie. Odpowiednio naśnieżone trasy dla narciarzy usytuowane są na zboczu góry Zawada (778 m n.p.m.). Doskonałą wiadomością dla aktywnych narciarzy jest fakt, że w Kamienicy można szusować nawet podczas braku opadów śniegu. Armatki śnieżne oraz regularne ratrakowanie to olbrzymia zaleta kurortu, jakim jest Stacja Narciarska Bolek. Dlaczego jeszcze warto tam pojechać? Oto ważne dla narciarzy parametry. 

Stacja narciarska kamienica

CO OFERUJE STACJA NARCIARSKA KAMIENICA

Zróżnicowane trasy zjazdowe to główny powód, dla którego wybrać się do tego malowniczego kurortu na narty. Kamienica słynie także z dobrego jedzenia, przyjaznej atmosfery oraz dawania turystom możliwości kompleksowej nauki jazdy na nartach. Po męczącym dniu można tam zjeść pierogi, kwaśnicę, pstrąga w śmietanie oraz smakowitą i tradycyjną golonkę. Dla dzieci i miłośników słodkości przygotowano regenerujące desery. Goście lubiący lżejszą kuchnię z pewnością pokochają oferowane tam sałatki.

0
KILOMETRA TRAS
1
MIEJSC PARKINGOWYCH
1
PRZEPUSTOWOŚĆ / GODZ.
1
TRAS
  1. KOLEJ LINOWA CZTEROOSOBOWA 4-OSOBOWA O DŁUGOŚCI 450 M I PRZEPUSTOWOŚCI 2400 OSÓB NA GODZINĘ RÓŻNICA POZIOMÓW 82 M
  2. WYCIĄG TALERZYKOWY P O DŁUGOŚCI 300 M I PRZEPUSTOWOŚCI 550 OSÓB NA H RÓŻNICA POZIOMÓW 69 M
  3. WYCIĄG TAŚMOWY KUBUŚ O DŁUGOŚCI 60M, PRZEPUSTOWOŚCI 1300 OSÓB NA H, RÓŻNICA POZIOMÓW 10 M
  4. WYCIĄG TALERZYKOWY TYPU F O DŁUGOŚCI 400 M I PRZEPUSTOWOŚCI 700 OSÓB NA H RÓŻNICA POZIOMÓW 110 M
  5. WYCIĄG TALERZYKOWY P O DŁUGOŚCI 300 M I PRZEPUSTOWOŚCI 550 OSÓB NA H RÓŻNICA POZIOMÓW 69 M

TRASA I 

DŁUGOŚĆ 450 METRÓW STOPIEŃ TRUDNOŚCI: ŁATWA — NIEBIESKA

 

TRASA II

DŁUGOŚĆ 300 METRÓW STOPIEŃ TRUDNOŚCI: ŁATWA — NIEBIESKA

 

TRASA III 

DŁUGOŚĆ 400 METRÓW STOPIEŃ TRUDNOŚCI: TRUDNA — CZERWONA

 

TRASA IV 

DŁUGOŚĆ 400 METRÓW STOPIEŃ TRUDNOŚCI: ŁATWA  — NIEBIESKA

 

TRASA V 

DŁUGOŚĆ 300 METRÓW STOPIEŃ TRUDNOŚCI: ŁATWA  — NIEBIESKA

SUDETY SPORT NA STACJI NARCIARSKIEJ KAMIENICA

Jeśli wybierasz się na narty — Bolesławów zaskoczy Cię także darmowym parkingiem oraz doskonałą kadrą szkoleniowców w szkółkach narciarskich. W Kamienicy można uczyć się jeździć na nartach indywidualnie, w parach lub nawet w gronie 5 i więcej osób.  Dzięki temu amatorski i spontaniczny wyjazd na narty może być niezwykle satysfakcjonujący, doskonale zorganizowany oraz komfortowy. Turyści, którzy mieli już okazję zasmakować atmosfery panującej w tym zaśnieżonym kurorcie, z chęcią wracają po więcej. W Sudety Sport Bolesławów oferujemy naukę jazdy na nartach oraz naukę jazdy na snowboardzie.

Stok Narciarski Kamienica został ulokowany nieopodal najstarszego z miasteczek w Polsce — Bolesławowa. Ten uroczy zakątek Kotliny Kłodzkiej leży również obok Stronia Śląskiego oraz innej wartej odwiedzenia miejscowości  — Lądka-Zdrój. To bogate historycznie miejsce godne jest uwagi niezależnie od pory roku. Zimą można tam aktywnie wypocząć, szusując na jednej z tras, latem zaś turyści podziwiają niezwykłe widoki ciągnące się aż po horyzont. 

Jeśli więc szukasz miejsca, w którym rozwiniesz swoje sportowe skrzydła i dogłębnie zrelaksujesz swoje ciało — Kamienica wraz  ze swoimi malowniczymi widokami oraz olbrzymią dawką świeżego powietrza wprost z przepięknych gór to miejsce stworzone specjalnie dla Ciebie!

szkolka-boleslawow

CENNIK STACJI NARCIARSKIEJ KAMIENICA

STACJA NARCIARSKA KAMIENICA - JAK DOJECHAĆ

ZAREZERWUJ LEKCJE NA STACJI NARCIARSKIEJ BOLESŁAWÓW / KAMIENICA W SUDETY SPORT

Call Now Button