Sudety Sport

WYJAZDY ROWEROWE DLA FIRM I GRUP ZORGANIZOWANYCH

Szukasz pomysłu na integrację? Zapraszamy na zorganizowany Bike Trip z Sudety Sport! Zorganizowane wyjazdy rowerowe z nami to gwarancja 100% satysfakcji. Najwyższej jakości sprzęt, elastyczne podejście do organizacji, trasy przejazdów dostosowane do umiejętności uczestników i wiele, wiele więcej. To prawdziwe wyprawy rowerowe szyte na miarę!

BIKE TRIP Z SUDETY SPORT - WYPRAWA ROWEROWA DLA FIRM I GRUP

Wycieczki rowerowe dla firm i grup to idealny sposób na integrację i oderwanie się od codziennych obowiązków. Jeśli kolejne wyjście do restauracji, czy klubu brzmi nudnie, zachęcamy do odwiedzenia Sudet Wschodnich! Uwaga! Nawet jeśli nie każdy ma doskonałą kondycję, to nasze rowery elektryczne pozwolą przemierzyć całe trasy bez większego wysiłku.

Okoliczne tereny pozwalają na odwiedzenie dziesiątek ciekawych miejsc, piękne górskie krajobrazy oraz czyste powietrze. Kotlina Kłodzka to również zagłębie tras Singletrack Glacensis, dzięki czemu do wyboru jest szereg specjalnie przygotowanych ścieżek, nie brakuje również tych „bardziej dzikich”. Dla osób kochających adrenalinę tuż przy naszej wypożyczalni znajduje się Bike Park Czarna Góra, oraz liczne trasy Downhill’owe – z nami nie ma szans na nudę!

PROFESJONALNA OBSŁUGA NAWET DO 100 UCZESTNIKÓW

SZKOLENIA PODNOSZĄCE UMIEJĘTNOŚCI

RADOŚĆ Z JAZDY MALOWNICZYMI TRASAMI

DOSTĘP DO TOPOWYCH ROWERÓW

OPIEKA SERWISANTÓW RÓWNIEŻ NA TRASIE

CENNIK WYPRAW ROWEROWYCH

Ceny wypożyczenia rowerów oraz organizacji ustalane są indywidualnie w zależności od wielkości grupy, dni pobytu oraz zakresu obsługi. Jesteśmy elastyczni i w pełni dostosowujemy się do oczekiwań naszych Klientów. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu. Kliknij link i poznaj standardowy cennik wypożyczalni rowerów.

PREFERENCYJNE CENY DLA GRUP

NIE MASZ SPRZĘTU? NIE JEŹDZIŁEŚ W GÓRACH? Z NAMI ZAWSZE JEST Z GÓRKI!

Sudety Sport to również wypożyczalnia topowych rowerów elektrycznych i MTB, serwis rowerowy oraz szkolenia downhill  z doświadczonymi instruktorami.

JAK DO NAS DOJECHAĆ

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I ZAPLANUJ SWÓJ BIKE TRIP Z SUDETY SPORT!

Call Now Button