Sudety Sport

WYPOŻYCZALNIA NARCIARSKA SUDETY SPORT CZARNA GÓRA

Wypożyczalnia nart i snowboard Czarna Góra. Wypożyczalnia Sudety Sport przy Ośrodku Narciarskim Czarna Góra (Sienna 8A, 57-550) oferuje wysokiej jakości sprzęt narciarski i snowboardowy. Zapewniamy szeroki wybór oraz fachową i miłą obsługę.  Przeprowadzamy serwis i smarowanie nart i desek.

 W Wypożyczalni Sudety Sport Czarna Góra wypożyczysz również wysokiej klasy zestaw SkiTour w doskonałej cenie. W skład zestawu wchodzą: narty, buty, foki, kijki, kask oraz zestaw biegówek, w którego skład wchodzą narty, buty oraz kijki.

W Sudety Sport wypożyczysz także górski rower elektryczny przystosowany do jazdy po śniegu. Rowerem na Śnieżnik zimą? Dlaczego nie? Teraz to możliwe!

CENNIK WYPOŻYCZALNI SUDETY SPORT CZARNA GÓRA - ZA DZIEŃ

NARTY PREMIUM, BUTY, KIJKI - 80ZŁ

NARTY STADARD BUTY, KIJKI - 50ZŁ

DESKA, BUTY - 50ZŁ

ZESTAW SKITOUR - 150ZŁ/DZIEŃ 120ZŁ/3H

ZESTAW BIEGÓWKI - 50ZŁ

NARTY PREMIUM - 60ZŁ

NARTY STANDARD - 40ZŁ

DESKA - 40ZŁ

BUTY - 20ZŁ

KIJKI - 20ZŁ

JAK DO NAS DOJECHAĆ

ZAREZERWUJ SPRZĘT W WYPOŻYCZALNI SUDETY SPORT CZARNA GÓRA

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i pozwól sobie zapewnić najlepszy sprzęt na stok. Chcesz rozpocząć przygodę ze sportami zimowymi lub po prostu poprawić swoje umiejętności? Sudety Sport to również nauka jazdy na nartach i nauka jazdy na desce. Znajdziesz nas tuż obok apartamentów Biała Perła i dolnej stacji wyciągu Luxtorpeda w Czarna Góra Resort . Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Call Now Button