Sudety Sport

SZKÓŁKA NARCIARSKA SUDETY SPORT BOLESŁAWÓW - KAMIENICA

Stacja Narciarska Kamienica – Bolesławów to kameralny ośrodek narciarski położony nieopodal Stronia Śląskiego u stóp Masywu Śnieżnika. Nowoczesna kolej linowa, malownicze trasy na dwie strony góry i brak tłumów to wielkie plusy tego zakątka narciarskiego.

Do Waszej dyspozycji oddajemy kadrę profesjonalnych instruktorów, którzy z pewnością zadbają o Wasze bezpieczeństwo na stoku. Szkolimy według programu Polskiego Związku Narciarskiego osoby w każdym przedziale wiekowym. Z nami nauka to czysta przyjemność! Na miejscu posiadamy wypożyczalnie sprzętu narciarskiego i snowboardowego, w  której każdy znajdzie coś dla siebie. 

Sprawdź wypożyczalnie sprzętu narciarskiego i snowboardowego w Bolesławowie, w  której każdy znajdzie coś dla siebie.

NA CZYM UCZYMY

W Szkółce narciarsko-snowboardowej Sudety Sport Bolesławów – Kamienica prowadzimy szkolenia jazdy na nartach i na snowboardzie. Z nami lekcje jazdy na nartach oraz lekcje jazdy na snowboardzie to indywidualnie dostosowany tok nauczania dla każdego ucznia. Szkolimy zarówno młodszych, jak i starszych, początkujących i doświadczonych. U nas każdy znajdzie coś dla siebie!

NARTY

SNOWBOARD

CO OFERUJE STACJA

Stacja Narciarska Kamienica oferuje cztery trasy zjazdowe o różnym stopniu trudności, na ich początek dostaniecie się przy pomocy wyciągów orczykowych i nowoczesnej kolei linowej. Mały wyciąg i poletko dla początkujących to świetne miejsce na stawianie pierwszych kroków na nartach. Dodatkowo smaczne jedzenie w barze na stoku i wyjątkowy lokalny browar w karczmie zadowolą najbardziej wybredne podniebienia.

0
KILOMETRA TRAS
1
MIEJSC PARKINGOWYCH
1
WYCIĄGÓW
1
MIEJSC NOCLEGOWYCH

CENNIK GODZINOWY SZKÓŁKI NARCIARSKO-SNOWBOARDOWEJ W BOLESŁAWOWIE

Ceny lekcji jazdy na nartach i desce w szkółce Sudety Sport Bolesławów-Kamienica zależne są od ilości uczniów. Sprawdź ceny lekcji u naszych instruktorów, a jeśli interesuje Cię szkolenie większej grupy zadzwoń lub użyj formularza kontaktowego na stronie i zapytaj o spersonalizowaną ofertę.

narciara

1 OSOBA - 140ZŁ

dwie-osoby

2 OSOBY - 210ZŁ

trzy-osoby

3 OSOBY - 250ZŁ

czworka

4 OSOBY - 300ZŁ

JAK DO NAS DOJECHAĆ

Naszą szkółkę narciarsko-snowboardową znajdziecie na Stacji Narciarskiej Kamienica od strony stoku we wsi Bolesławów. Kameralny stok, pozwala na komfortową i bezpieczną naukę jazdy na nartach i swnowboardzie.

ZAREZERWUJ LEKCJE W SUDETY SPORT

Myślisz o nauce jazdy na nartach / snowboardzie w Bolesławowie lub Kamienicy? Odwiedź naszą szkółkę! Nauczymy Cię jeździć na wybranym sprzęcie, a jeśli swoje pierwsze kroki na stoku masz już za sobą, pomożemy w wyszlifowaniu już posiadanych umiejętności. Sposób szkolenia dostosowujemy do wieku, umiejętności i kondycji. Z nami pierwsze zjazdy to prawdziwa przyjemność i pełne bezpieczeństwo. Nauka jazda na nartach Bolesławów / Kamienica – Tylko z Sudety Sport!

Nie czekaj do wiosny, zarezerwuj zajęcia z instruktorem Sudety Sport!

Call Now Button