Sudety

SZKÓŁKA NARCIARSKA SUDETY SPORT BOLESŁAWÓW - KAMIENICA

Stacja Narciarska Kamienica – Bolesławów to kameralny ośrodek narciarski położony nieopodal Stronia Śląskiego u stóp Masywu Śnieżnika. Nowoczesna kolej linowa, malownicze trasy na dwie strony góry i brak tłumów to wielkie plusy tego zakątka narciarskiego.

Do Państwa dyspozycji oddajemy kadrę profesjonalnych instruktorów, którzy z pewnością zadbają o Wasze bezpieczeństwo na stoku. Szkolimy według programu Polskiego Związku Narciarskiego osoby w każdym przedziale wiekowym. Z nami nauka to czysta przyjemność! Na miejscu posiadamy wypożyczalnie sprzętu narciarskiego i snowboardowego, w  której każdy znajdzie coś dla siebie. 

Sprawdź wypożyczalnie sprzętu narciarskiego i snowboardowego w Bolesławowie, w  której każdy znajdzie coś dla siebie.

 

NA CZYM UCZYMY

NARTY

SNOWBOARD

CO OFERUJE STACJA

Stacja Narciarska Kamienica oferuje cztery trasy zjazdowe o różnym stopniu trudności, na ich początek dostaniecie się przy pomocy wyciągów orczykowych i nowoczesnej kolei linowej. Mały wyciąg i poletko dla początkujących to świetne miejsce na stawianie pierwszych kroków na nartach. Dodatkowo smaczne jedzenie w barze na stoku i wyjątkowy lokalny browar w karczmie zadowolą najbardziej wybredne podniebienia.

0
KILOMETRA TRAS
1
PARKINGI
1
WYCIĄGI ORCZYKOWE
1
PRZYGOTOWANE TRASY

CENNIK GODZINOWY SZKÓŁKI

narciara

1 OSOBA - 100ZŁ

dwie-osoby

2 OSOBY - 150ZŁ

trzy-osoby

3 OSOBY - 200ZŁ

czworka

4 OSOBY - 250ZŁ

JAK DO NAS DOJECHAĆ

ZAREZERWUJ LEKCJE W SUDETY SPORT

Call Now Button